LAUREACI KONKURSÓW SEKCJI FORTEPIANU  w  ZSM nr 2

w roku szkolnym 2008/09:

 

Konkursy Międzynarodowe

 

XLI Międzynarodowy Konkurs  PianistycznyVirtuosi per musica di pianoforte” -  Usti nad Łabą  20 - 21 XI  2008

-          Wyróżnienie  zdobył Rafał Gudyka uczeń p. Joanny Strzeleckiej

-         udział - Aleksandra Serdyńska uczennica p. Żanny Parchomowskiej

 

XI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Koszycach  23 – 26 IV 2009

-          III miejsce zdobył Adam Kotula - ucz. kl. 6 PSM I st. p. Małgorzaty Zając

                                                                                                                                                                                       

III Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Wladimira Wiardo 

Zaporoże (Ukraina)  3 - 7 marca 2009

-          Wyróżnienie Barbara Bajor - uczennica Szkoły Muzycznej II st. w klasie fortepianu p. Żanny Parchomowskiej

 

III Międzynarodowy  Konkurs  Pianistyczny im. M. Moszkowskiego  "Per aspera ad astra" 22 – 28 maja – Kielce

-          Wyróżnienie – Sabina Bury - uczennica kl. III Szkoły Muzycznej II st. w klasie fortepianu p. Doroty Makowieckiej

 

Konkursy Ogólnopolskie

 

IX Ogólnopolski  Konkurs Kameralistyki Fortepianowej Toruń 20-23 XI 2008

-          I miejsce - Łucja Potępa i Weronika Potępa - kl. 3 PSM I st. - ucz. p. Alicji Staszczyszyn

-          II miejsce - Agata Kwiatkowska i Jakub Czach - kl. 6 OSM I st. - ucz. p. Alicji Staszczyszyn

 

XV Ogólnopolski Festiwal Młodych Instrumentalistów w Krakowie, 5- 6 XII 08 

-          III miejsce Adrian Sowa - z kl. 4 PSM I st. - ucz. p. Anny Dymek

 

XIV Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Pianistyczny im. Haliny Czerny-Stefańskiej -  Żagań 12 - 14 lutego 2009

-          wyróżnienie zdobyła Łucja Potępa - z kl. 3 PSM I st. - ucz. p. Alicji Staszczyszyn

 

V Ogólnopolski Konkurs Utworów Fortepianowych na 4 ręce dla uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia  - Katowice 16-17 marca 2009 r 

         Kategoria klas 4 Szkół Muzycznych I stopnia:

-          I miejsce - duet Zuzanna Homenda i Adrian Sowa - kl. 4 PSM I st. – uczn.p. A.  Dymek

-          II miejsce - duet Łucja  i Weronika Potępa - kl. 3 PSM I st. - ucz. p. A. Staszczyszyn

 

I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. I. J. Paderewskiego dla dzieci i młodzieży  Kraków  13 - 14 marca 2009

-         Wyróżnienie zdobył Rafał Gudyka - ucz. p. Joanny Strzeleckiej

 

IV Ogólnopolski  Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz  Jasło  23- 25 IV 2009

-         Wyróżnienie zdobyła Diana Białek - ucz. kl. VI SM II st. p Joanny Strzeleckiej

 

II Ogólnopolski Podkarpacki Konkurs Chopinowski  23-24 IV 2009 Rzeszów

-          I miejsce  Łucja Potępa z kl. 3 PSM I st. - ucz. p. Alicji Staszczyszyn

-          III miejsce  Agnieszka Marszałek z kl. 4 PSM I st. - ucz. p. Lidii Strzeleckiej

-         III miejsce  Filip Bobulski  z kl. 5 PSM I st. - ucz. p.Joanny Dworakowskiej

-         Wyróżnienie Barbara Lal   z kl. 6 PSM I st.- ucz. p. Małgorzaty Zając

 

III Konkurs Pianistyczny  "Młodzi Wirtuozi" Im. C. Czernego - Zamość, 27 kwietnia 2009

-          I miejsce - Krzysztof Zwoliński - kl. 2 PSM I st. - ucz. p. Alicji Staszczyszyn

 

V Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów -Rybnik 6 - 10 maja 2009

-          II miejsce w III grupie wiekowej zajęła Daria Kocur - uczennica klasy IV SM II st. p. Żanny Parchomowskiej ( I i III miejsca Jury nie przyznało.)

 

IV Ogólnopolski Festiwal Muzyki Fortepianowej Łowicz 22 – 23 V 2009

-          I miejsce  Weronika  Potępa z kl. 3 PSM I st. - ucz. p. Alicji Staszczyszyn

 

II Ogólnopolski Konkurs Młodych Pianistów im. Teodora Leszetyckiego

Łańcut 1 – 2 VI 2009 

      Kategoria klas 6

-          III miejsce  Agata Kwiatkowska kl. 6 OSM - ucz. p. Alicji Staszczyszyn

 

 

Konkursy Regionalne

 

IV Podkarpackie Spotkania Pianistyczne - Krosno, 6 XI 2008

Grupa I :    I miejsce - Łucja Potępa kl. 3 PSM I st. - ucz. p. Alicji Staszczyszyn
                   II miejsce - Monika Różnowicz kl. 4 OSM I st. - ucz. p. Alicji Staszczyszyn
                   III miejsce - Krzysztof Zwoliński kl. 2 PSM I st. - ucz. p. Alicji Staszczyszyn

Grupa II :   I miejsce - Adam Kotula kl. 6 OSM I st. - ucz. p. Małgorzaty Zając
                   I miejsce - Agata Kwiatkowska kl. 6 OSM I st. - ucz. p. Alicji Staszczyszyn

Nagroda specjalna za wykonanie utworu F. Chopina: - Zuzanna Homenda  kl.4 PSM I st. - ucz. p. Anny Dymek

 

"Dziecięce Interpretacje Muzyczne" Tarnobrzeg, 26 marca 2009

-          I miejsce - Monika Różnowicz - kl. 4 OSM I st. - ucz. p. Alicji Staszczyszyn

-          III miejsce - Krzysztof Zwoliński - kl. 2 PSM I st. - ucz. p. Alicji Staszczyszyn

-         wyróżnienie - Sylwia Nowińska - kl.3 OSM I st. - ucz. p. Renaty Filip

 

 „Lubaczowskie Impresje Muzyczne”  3 kwietnia 2009

-          I miejsce Wojciech Buda Klasa 2 Cykl 6/l PSM I st., ucz. p Lidii Strzeleckiej

-          I miejsce Alicja Cisowska klasa 2 OSM, ucz. p. Alicji Staszczyszyn

-         II miejsce - Małgorzata Cioch – klasa 1 C/6l. PSM I st., - ucz. p. Anny Dymek

-         II miejsce - Jagoda Szal – kl.3 C/6l. PSM I st. - ucz. p. Anny Dymek

 

 

Szkolny Konkurs Chopinowski 23 III 2009

 

        Grupa I - Kategoria klas 3 i 4 PSM I stopnia:

-          I miejsce  – Agnieszka Marszałek kl.4, ucz. p. Lidii Strzeleckiej

-          I miejsce – Łucja Potępa kl.3, ucz. p. Alicji Staszczyszyn

-          II miejsce – Monika Chlebek kl.3, ucz. p. Joanny Stachurskiej

-          II miejsce – Aleksandra Tomkiewicz kl.4, ucz. p. Marii Woźniak

        Grupa I - Kategoria klas 5 i 6 PSM I stopnia:

-          I miejsce – Filip Bobulski kl. 5, ucz. p. Joanny Dworakowskiej

-          II miejsce – Barbara Lal kl. 6, ucz. p. Małgorzaty Zając

        Grupa II - Kategoria klas  I – III  SM II stopnia

-         Wyróżnienie – Kornelia Letniowska kl. III SM II, st. ucz. p. Joanny Strzeleckiej

 

 

 

GRATULUJEMY UCZNIOM I ICH PEDAGOGOM !!!