Ważniejsze Osiągnięcia uczniów i nauczycieli od roku 1947

Rok

Wydarzenie

Osiągnięcie

Uczeń

Nauczyciel

1947

Konkurs Młodych Talentów, Rzeszów

I miejsce
II miejsce
III miejsce
IV miejsce

A. Harasiewicz
W. Kilar
T. Wojturski
R. Łazarek

Janina Stojałowska
Kazimierz Mirski

1954

Ogólnopolski Konkurs Śpiewaków Amatorów, Warszawa

III miejsce (nagroda: studia Śpiewacze u Ady Sari)

Krystyna Rodowska

Maria Michułowicz

1957

Ogólnopolski Konkurs Mozartowski Warszawa

wyróżnienie

Maria Korecka

Janina Stojałowska

1972

Ogólnopolskie Przesłuchania Wiolonczelistów Warszawa

III miejsce

Marlena Sapilak

Antoni Walawender

1977

Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy w Klingenthal

VI miejsce

Paweł Paluch

Jan Barszczowski

Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków
w Lublinie

II miejsce

Małgorzata Michalik

Tomasz Pałka

1978

Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy w Klingenthal

IV miejsce

Robert Opioła

Kazimierz Bober

1979

Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy w Klingenthal

IV miejsce

Witold Jarosiński

Kazimierz Chrapka

1981

Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy, Międzyrzecze

I miejsce

Robert Opioła

Kazimierz Bober

1985

Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy Wiedeń

V miejsce

Piotr Widlarz

Ireneusz Niziuk

1988

Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Klas Fortepianu
w Olsztynie

V Miejsce

Joanna Strzelecka

Anna Janus

Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy w Łańcucie

laureatka - udział w nagraniach radiowych i telewizyjnych

Anna Gutowska

Dolores Sendłak

Ogólnopolski Konkurs Akordeonowym w Mławie

V miejsce

Jan Sajdak

Kazimierz Bober

1989

Stypendium Fundacji Sztuki Dziecka w Warszawie

Anna Gutowska (skrzypce)</

Dolores Sendłak

Stypendium Fundacji Sztuki Dziecka w Warszawie

Anna Gutowska (fortepian)

Lidia Strzelecka

1990

Międzynarodowy Konkurs Chopinowski w Getyndze

V miejsce

Anna Gutowska

Lidia Strzelecka

1991

Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych
I stopnia, Olsztyn

IV miejsce

Joanna Brzęś

Bogumiła Płaneta

1993

Międzynarodowy Konkurs Chopinowski Getynga

VII miejsce w ekipie polskiej

Joanna Brzęś

Bogumiła Płaneta

wyróżnienie

Marcin Grzyś

Anna Dymek

Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. J. Garścia, Stalowa Wola

I miejsce

Maciej Dymek

Lidia Strzelecka

IV miejsce

Elżbieta Wilczyńska

Anna Dymek

stypendium Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci, nagroda i stypendium Prezydenta Miasta Rzeszowa

Joanna Brzęś

Bogumiła Płaneta

1994

Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Chopin dla najmłodszych", Antonin

III miejsce

Paweł Staszczyszyn

Anna Dymek

XVIII Międzynarodowy Kongres Rodzin Muzykujących, Lublin

wyróżnienie

Rodzina Państwa Rzymów

Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Młodzieżowych
"Eurochestries",
Świeradów Zdrój

wyróżnienie wśród sześciu orkiestr z Hiszpanii, Belgii, Austrii, Włoch, Niemiec, Wielkiej Brytanii

Orkiestra szkolna

Antoni Walawender

Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Miłosza Magina, Paryż

wyróżnienie

Oliwia Różańska

Alicja Staszczyszyn

Międzynarodowy Konkurs Chopinowski Getynga (Niemcy)

wyróżnienie

Paweł Staszczyszyn

Anna Dymek

Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Klas Fortepianu – Warszawa

wyróżnienie

Paweł Staszczyszyn

Anna Dymek

1995

utworzenie Zespołu Szkół Muzycznych Nr 2 w Rzeszowie
Uchwałą Rady Miasta z dnia 11 kwietnia 1995 r.

Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Chopin dla najmłodszych" Antonin

wyróżnienie

Oliwia Różańska

Maria Romankiewicz

III Międzynarodowy Konkurs Chopinowski w Getyndze

Specjalne Wyróżnienie

Paweł Staszczyszyn

Anna Dymek

Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych I Stopnia w Warszawie

V miejsce

Paweł Staszczyszyn

Anna Dymek

Konkurs Pianistyczny im. Miłosza Magina w Paryżu

wyróżnienie

Oliwia Różańska

Maria Romankiewicz

1996

I Ogólnopolski Turniej Pianistyczny Żagań

II miejsce

Oliwia Różańska

Alicja Staszczyszyn

III miejsce

Sebastian Machowski

Maria Romankiewicz

IX Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Konin

III miejsce

Paweł Staszczyszyn

Anna Dymek

II Międzynarodowe Spotkania Akordeonowe - Sanok

wyróżnienie

Łukasz Szmist

Ireneusz Niziuk

1997

II Ogólnopolski Turniej Pianistyczny, Żagań

I miejsce i specjalne wyróżnienie za najlepsze wykonanie utworów
Fryderyka Chopina

Paweł Staszczyszyn

Anna Dymek

wyróżnienie

Gabriela Machowska

Maria Romankiewicz

wyróżnienie

Paweł Lis

Alicja Staszczyszyn

Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Miłosza Magina, Paryż

wyróżnienie

Oliwia Różańska

Alicja Staszczyszyn

Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych
I stopnia, Warszawa

III miejsce

Paweł Lis

Alicja Staszczyszyn

Powołanie Uchwałą Rady Miasta z dnia 3 czerwca 1997 r.
Szkoły Muzycznej II stopnia
wchodzącej w skład Zespołu Szkół Muzycznych Nr 2 w Rzeszowie

IV Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów i Multiinstrumentalistów, Kraków

I miejsce

Anna Staszczyszyn

Ariadna Lwowicz

I miejsce

Katarzyna Mazur

Ariadna Lwowicz

Stypendium Artystyczne Ministra Kultury i Sztuki

Paweł Staszczyszyn

Anna Dymek

Stypendium Artystyczne Ministra Kultury i Sztuki

Paweł Lis

Alicja Staszczyszyn

1998

III Ogólnopolski Turniej Pianistyczny Żagań

wyróżnienie

Paweł Lis

Alicja Staszczyszyn

Międzynarodowy Mistrzowski Kurs Interpretacji - Łańcut

wyróżnienie

Anna Staszczyszyn

Międzynarodowe Warsztaty, Goch (Niemcy)

udział Anny Staszczyszyn

XIV Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. J. S. Bacha, Frankfurt nad Odrą

I miejsce

Paweł Staszczyszyn

Anna Dymek

Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów

I miejsce

Paweł Lis

Alicja Staszczyszyn

Ogólnopolski Konkurs im. Janiny Garścia,
Stalowa Wola

wyróżnienie

Monika Drzymała

Lidia Strzelecka

V Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Ludwika Stefańskiego w Płocku

I miejsce nagroda: koncerty w 7 miastach Japonii

Paweł Staszczyszyn

Monika Sikorska-Wojtacha

1999

Ogólnopolski Przegląd Uczniów Klas Perkusji Szkół Muzycznych II stopnia
Organizator - Zespół Szkół Muzycznych Nr 2

Ogólnopolskie Warsztaty Perkusyjne Szkół Muzycznych I stopnia, Jarosław

II miejsce

Kamil Siciak

Marian Rzym

XII Międzynarodowe Spotkania Gitarowe Sanok

wyróżnienie

Aleksander Siuta

Katarzyna Mieszkowicz

V Ogólnopolski Turniej Pianistyczny Żagań

III miejsce

Katarzyna Puzio

Żanna Parchomowska

III miejsce

Maciej Pelc

Anna Dymek

Konkurs Pianistyczny we Francji

I nagroda

Oliwia Różańska

Marta Czerewko

2000

Ogólnopolskie Spotkania z Muzyką Kameralną,
Jasło

I miejsce

Barbara Bajor

Maria Romankiewicz

I miejsce

Joanna Sobota

Anna Dymek

II miejsce

Joanna WoZniak

Alicja Staszczyszyn

Ogólnopolski Turniej Pianistyczny
w Żaganiu

II miejsce

Maria Latocha

Lidia Strzelecka

III miejsce

Maciej Pelc

Anna Dymek

wyróżnienie

Katarzyna Puzio

Żanna Parchomowska

Ogólnopolski Konkurs
im. Janiny Garścia,
Stalowa Wola

wyróżnienie (skrzypce)

Barbara Kotowicz

Oksana Malinowska

wyróżnienie (perkusja)

Piotr Trojanowski

Andrzej Kruk

2001

VI Ogólnopolski Turniej Pianistyczny, Żagań

II miejsce

Maria Latocha

Lidia Strzelecka

wyróżnienie

Joanna Sobota

Anna Dymek

wyróżnienie

Barbara Bajor

Maria Romankiewicz

Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Skrzypiec Łańcut

I miejsce

Magdalena Pikor

Marzena Lubowiecka

Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych
I stopnia Warszawa

V miejsce

Maciej Pelc

Anna Dymek

IX Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów

I miejsce

kwartet smyczkowy

Marzena Lubowiecka

Międzynarodowy Konkurs pianistyczny "Città di Cantu" we Włoszech

Udział w półfinale

Paweł Staszczyszyn

Monika Sikorska-Wojtacha

2002

Ogólnopolski Konkurs Młodych Pianistów
"Nad Kamienną"

II miejsce

Joanna Woźniak

Alicja Staszczyszyn

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia
uzyskała najlepsze wyniki nauczania w rankingu szkół województwa podkarpackiego

Ogólnopolski Konkurs „English Flier”

I miejsce

Aleksander Siuta

Marta Dołęga

Konkurs Ginette Goubert - Kraków

I miejsce

Barbara Bajor

Maria Jędreas-Romankiewicz

2003

Concours Musical de France - Kraków

1-er Prix "Finaliste"
(I miejsce)

Barbara Bajor

Maria Jędreas-Romankiewicz

Concours Intenational de Piano Ginette Gaubert - Paryż

1 er Accessit  (wyróżnienie)

Barbara Bajor

Maria Jędreas-Romankiewicz

Ogólnopolski Festiwal Fletowy, Sieradz

wyróżnienie

Paulina Warchoł

Tomasz Bielecki

Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych, Częstochowa

II miejsce

Jacek Anyszek

Tomasz Kawa

II Ogólnopolski Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych, Mielec

wyróżnienie

Paweł Anyszek

Rafał Kulpiński

XXI Konkurs Młodych Pianistów „Nad Kamienną” – Skarżysko-Kamienna 

III miejsce

Sabina Bury

Alicja Staszczyszyn

wyróżnienie

Daria Kocur

Alicja Staszczyszyn

wyróżnienie

Jakub Gerula

Anna Dymek

2004

I Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Janiny Garści –  Stalowa Wola

wyróżnienie

Daria Kocur

Alicja Staszczyszyn

Polsko-Niemiecki Turniej Pianistyczny im. H. Czerny-Stefańskiej -Żagań

II miejsce

Daria Kocur

Alicja Staszczyszyn

III miejsce

Jakub Gerula

Anna Dymek

Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych II stopnia - Kraków

III miejsce

Piotr Kościk

Żanna Parchomowska

2005

Concours Intenational de Piano Ginette Gaubert - Paryż

Grand Prix

Jakub Gerula

Anna Dymek

Dwie pierwsze nagrody w dwóch kategoriach wiekowych

Barbara Bajor

Żanna Parchomowska

VII Śląski Konkurs Pianistyczny - Zabrze

Wyróżniony Finalista   

Piotr Kościk

Żanna Parchomowska

XIII Spotkania Młodych Instrumentalistów w Jaśle

II miejsce

Sabina Bury

Alicja Staszczyszyn

III miejsce

Daria Kocur

Alicja Staszczyszyn

IV miejsce

Aleksandra Srerdyńska

Alicja Staszczyszyn

2006

II Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny
w Usti nad Łabą

II nagroda

Barbara Bajor

Żanna Parchomowska

Concours Intenational de Piano Ginette Gaubert - Paryż

  I miejsce w kategorii duetów fortepianowych oraz I miejsca
w swoich kategoriach wiekowych
w konkursie solistów

Alicja Kotula
Adam Kotula

Małgorzata Płaneta-Zając

II  Międzynarodowy Konkurs im. Janiny Garści w Stalowej Woli

III miejsce

Rafał Gudyka

Lidia Strzelecka

Polsko-Niemiecki Turniej Pianistyczny - Żagań

II miejsce

Sabina Bury

Alicja Staszczyszyn

III miejsce

Aleksandra Srerdyńska

Alicja Staszczyszyn

XVI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Konin

IV miejsce

Aleksandra Srerdyńska

Alicja Staszczyszyn

Wyróżnienie I stopnia

Sabina Bury

Alicja Staszczyszyn

Wyróżnienie I stopnia

Daria Kocur

Alicja Staszczyszyn

I Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumenta-listów im. Stefanii Wojtowicz w Jaśle

I nagroda w kategorii najmłodszej

Rafał Gudyka

Lidia Strzelecka

II nagroda w kategorii najmłodszej

Daria Kocur

Alicja Staszczyszyn

II nagroda w kategorii najmłodszej

Aleksandra Srerdyńska

Alicja Staszczyszyn

Wyróżnienie w kategorii średniej

Maciej Skarbek

Żanna Parchomowska

II nagroda w kategorii najstarszej

Piotr Kościk

Żanna Parchomowska

Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. J. Zarębskiego, Łomianki

I miejsca w kategorii solistów oraz
II miejsce w kategorii duetów

Alicja Kotula
Adam Kotula

Małgorzata Płaneta-Zając

2007

Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny na Łotwie „Jurmala”

III nagroda

Barbara Bajor

Żanna Parchomowska

Wyróżnienie

Jakub Gerula

Żanna Parchomowska

Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. J. Zarębskiego, Łomianki

I nagroda

Rafał Gudyka

Joanna Strzelecka

IX Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Płock 

II miejsce

Adam Kotula

Małgorzata Płaneta-Zając

Wyróżnienie

Aleksandra Srerdyńska

Żanna Parchomowska

XII Ogólnopolski Turniej Pianistyczny im. Haliny Czerny Stefańskiej, Żagań

I miejsce

Adam Kotula

Małgorzata Płaneta-Zając

II miejsce

Sabina Bury

Dorota Makowiecka

Dziecięcy Konkurs Chopinowski w Sochaczewie

Tytuł Laureatki

Sabina Bury

Dorota Makowiecka

VII Konkurs Pianistyczny im. I. J. Paderewskiego
w Tworkowej

I miejsce

Sabina Bury

Dorota Makowiecka

II Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumenta-listów im. Stefanii Wojtowicz
Jasło

GRAND PRIX
oraz I miejsce (w grupa II)

Barbara Bajor

Żanna Parchomowska

II miejsce (grupa II)

Maciej Skarbek

Żanna Parchomowska

II miejsce (grupa III)

Aneta Czach

Dorota Makowiecka

IV Ogólnopolski Konkurs Utworów Fortepianowych na 4 ręce, Katowice

II miejsce

Jakub Czach
i Agata Kwiatkowska

Alicja Staszczyszyn

I Ogólnopolski Podkarpacki Konkurs Chopinowski
Rzeszów

I miejsce (grupa I)  oraz
I miejsce (grupa II) 

Rafał Gudyka

Joanna Strzelecka

Wyróżnienie (gr. II) 

Marek Rachwał

Grzegorz Łobodziński

III miejsce (grupa III)

Aneta Czach 

Dorota Makowiecka

Wyróżnienie (gr. III) 

Maria Latocha

Joanna Strzelecka

Wyróżnienie (gr. III) 

Agnieszka Nowak

Dorota Makowiecka

I Ogólnopolski Konkurs Młodych Pianistów im. T. Leszetyckiego, Łańcut

III miejsce

Rafał Gudyka

Joanna Strzelecka

Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Usti nad Łabą 

III nagroda

Adam Kotula

Małgorzata Płaneta-Zając

2008

Podkarpacki  Konkurs Zespołów Kameralnych (zasięg międzynarodowy)

I miejsce

Zuzanna Homenda  
i   Adrian Sowa 

Anna Dymek

Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Ginette Gaubert w Krakowie

I miejsce i tytuł Finalisty 

Rafał Gudyka

Joanna Strzelecka

Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Ginette Gaubert w Paryżu

I miejsce
i GRAND PRIX

Rafał Gudyka

Joanna Strzelecka

Międzynarodowy Konkurs Dziecięcych Zespołów Kameralnych, Kraków

I miejsce w grupie młodszej

duet fortepianowy

Łucja Potępa
i Weronika Potępa

Alicja Staszczyszyn

I miejsce w grupie starszej

Rafał Gudyka duet z Łukaszem Pawli-kowskim OSM w Krakowie (wiolonczela)

Joanna Strzelecka

II miejsce w grupie starszej

duet fortepianowy Katarzyna Osiniak
i Julia Ulman (PSM I st. w Łańcucie)

Alicja Staszczyszyn

III miejsce w grupie starszej

duet fortepianowy
Jakub Czach
i Agata Kwiatkowska

Alicja Staszczyszyn

III Międzynarodowy Konkurs im. Janiny Garści 
w Stalowej Woli

IV miejsce

Agnieszka Marszałek fortepian

Lidia Strzelecka

VIII Międzynarodowy Konkurs im Juliusza Zarębskiego –Łomianki

I miejsce
(kategoria solistów)

Aleksandra Serdyńska

Żanna Parchomowska

III miejsce
(kategoria solistów)

Sabina Bury

Dorota Makowiecka

Nagroda Specjalna Dyrektora Konkursu 

Jakub Gerula

Żanna Parchomowska

I miejsce (kategoria duetów fortepian.)

Łucja Potępa
i Weronika Potępa

Alicja Staszczyszyn

II miejsce (kategoria duetów fortepian.)

Jakub Czach
i Agata Kwiatkowska

Alicja Staszczyszyn

III miejsce (kategoria duetów fortepian.)

Katarzyna Osiniak
i Julia Ulman (PSM I st. w Łańcucie)

Alicja Staszczyszyn

XIII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Pianistyczny  im. Haliny Czerny – Stefańskiej 
w Żaganiu

II nagroda

Rafał Gudyka

Joanna Strzelecka

IV Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów Rybnik

I miejsce

Aleksandra Serdyńska (fortepian)

Żanna Parchomowska

Ogólnopolskie Spotkania Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Wojtowicz, Jasło

II miejsce
(kateg. do lat 12)

Adrian Sowa
(fortepian)

Anna Dymek

III miejsce
(kateg. do lat 12)

Zuzanna Homenda
(fortepian)

Anna Dymek

I miejsce
(kateg. do lat 16)

Sabina Bury
(fortepian)

Dorota Makowiecka

III miejsce
(kateg. do lat 19)

Maria Latocha
(fortepian)

Joanna Strzelecka

III miejsce
(kateg. do lat 19)

Agnieszka Nowak
(fortepian)

Dorota Makowiecka

IV Podkarpacki  Konkurs  Duetów Fortepianowych - Zasięg OgólnopolskI, Rzeszów

I miejsce w grupie najmłodszej

Łucja Potępa
i Weronika Potępa

Alicja Staszczyszyn

II miejsce w grupie najmłodszej

Zuzanna Homenda  
i Adrian Sowa 

Anna Dymek

I miejsce w grupie starszej

Jakub Czach
i Agata Kwiatkowska

Alicja Staszczyszyn

I miejsce w grupie starszej

Katarzyna Osiniak
i Julia Ulman (PSM I st. w Łańcucie)

Alicja Staszczyszyn

II miejsce w grupie starszej

Michał Jakubczak
i Przemysław Zaręba

Joanna Dworakowska
Maria Woźniak

III miejsce w grupie starszej

Katarzyna Borkowska i Martyna Dudek

Maria Woźniak

I miejsce w grupie najstarszej

Justyna Gargaś
i Kornelia Letniowska

Joanna Strzelecka

XLI Międzynarodowy Konkurs  Pianistyczny „Virtuosi per musica di pianoforte” -  Usti nad Łabą

Wyróżnienie

Rafał Gudyka

Joanna Strzelecka

IX Ogólnopolski  Konkurs Kameralistyki Fortepianowej, Toruń

I miejsce

Łucja Potępa
i Weronika Potępa

Alicja Staszczyszyn

II miejsce

Jakub Czach
i Agata Kwiatkowska

Alicja Staszczyszyn

XV Ogólnopolski Festiwal Młodych Instrumentalistów w Krakowie

III miejsce

Adrian Sowa

Anna Dymek

2009

Ogólnopolskie Przesłuchania
CEA w Warszawie

II miejsce

Aleksandra Kłębukowska
(skrzypce)

Adriana Sawa

XI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny
w Koszycach (Słowacja)

III miejsce

Adam Kotula

Małgorzata Płaneta-Zając

III Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Wladimira Wiardo, Zaporoże (Ukraina)

Wyróżnienie

Barbara Bajor

Żanna Parchomowska

III Międzynarodowy  Konkurs  Pianistyczny im. M. Moszkowskiego  "Per aspera ad astra", Kielce

Wyróżnienie

Sabina Bury

Dorota Makowiecka

XIV Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Pianistyczny im. Haliny Czerny-Stefańskiej, Żagań

Wyróżnienie

Łucja Potępa

Alicja Staszczyszyn

V Ogólnopolski Konkurs Utworów Fortepianowych na 4 ręce dla uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia  Katowice

I miejsce

Zuzanna Homenda  
i Adrian Sowa 

Anna Dymek

II miejsce

Łucja Potępa
i Weronika Potępa

Alicja Staszczyszyn

I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. I. J. Paderewskiego dla dzieci i młodzieży, Kraków

Wyróżnienie

Rafał Gudyka

Joanna Strzelecka

IV Ogólnopolski  Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz, Jasło

Wyróżnienie

Diana Białek

Joanna Strzelecka

II Ogólnopolski Podkarpacki Konkurs Chopinowski, Rzeszów

I miejsce

Łucja Potępa

Alicja Staszczyszyn

III miejsce

Agnieszka Marszałek

Lidia Strzelecka

III miejsce

Filip Bobulski

Joanna Mitał-Dworakowska

Wyróżnienie

Barbara Lal 

Małgorzata Płaneta-Zając

III Konkurs Pianistyczny  "Młodzi Wirtuozi" Im. C. Czernego, Zamość

I miejsce

Krzysztof Zwoliński

Alicja Staszczyszyn

V Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów Rybnik

II miejsce

Daria Kocur

Żanna Parchomowska

IV Ogólnopolski Festiwal Muzyki Fortepianowej, Łowicz

I miejsce

Weronika Potępa

Alicja Staszczyszyn

II Ogólnopolski Konkurs Młodych Pianistów im. T. Leszetyckiego, Łańcut

III miejsce

Agata Kwiatkowska

Alicja Staszczyszyn