Kliknij na zdjęciach, aby zobaczyć powiększenia

Dyrekcja | | Sekcja Fortepianu | Sekcja Instrumentów Smyczkowych i Gitary
Sekcja Instrumentów Dętych, Akordeonu i Perkusji | Sekcja przedmiotów ogólnomuzycznych
Wychowawcy klas Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st.
Grono Pedagogiczne ZSM im W. Kilara

Dyrekcja

Dyrektor ZSM im W. Kilara Maria Jędreas-Romankiewicz

Dyrektor Zespołu Szkół Muzycznych Nr 2 im. Wojciecha Kilara -
Maria Jędreas-Romankiewicz


V-ce Dyrektor ZSM im W. Kilara Marzena Lubowiecka
Wicedyrektor
d/s przedmiotów artystycznych -
Marzena Lubowiecka

V-ce Dyrektor ZSM im W. Kilara
Wicedyrektor
d/s przedmiotów ogólnokształcących -
Jolanta Tomkiewicz



Kierownicy sekcji

Lidia Strzelecka -
Kierownik sekcji
fortepianu
Adriana Sawa -
kierownik sekcji
instrumentów smyczkowych
Rafał Kulpiński -
kierownik sekcji
instrumentów dętych
Gabriela Leś -
kierownik sekcji
przedmiotów
ogólnomuzycznych


Galeria zdjęć pedagogów naszej szkoły - Kwiecień 2004


Sekcja fortepianu

Sekcja Fortepianu
pierwszy rząd od lewej: A. Janus, A. Dymek, A. Staszczyszyn, M. Jędreas-Romankiewicz
drugi rząd od lewej: M. Dubrawska, I. Balawender, M. Pyrcz, M. Zając, B. Płaneta, A. Ścibor
trzeci rząd od lewej: M. Woźniak, G. Rzym, K. Cebulak-Klemp, M. Piatikow, J. Strzelecka
czwarty rząd od lewej: T. Bąk, D. Makowiecka, Ż. Parchomowska, L. Strzelecka, G. Łobodziński


Sekcja instrumentów smyczkowych

Sekcja instrumentów smyczkowych
pierwszy rząd od lewej: E. Wolnicka, D. Sendłak, A. Sawa, B. Bieszczad, R. Kawałek, D. Smela, K. Gerula
drugi rząd od lewej: A. Walawender, K. Mieszkowicz, A. Zajączkowska, M. Ochał, O. Malinowska,
M. Lubowiecka, J. Lisowska, P. Drzał


Sekcja instrumentów detych,...

Sekcja Instrumentow Dętych ...
od lewej: H. Bobulski, R. Kulpiński, A. Fic,
T. Bielecki, T. Kawa

akordeonu...

Sekcja Instrumentow Dętych ...
od lewej: I. Niziuk, D. Kołodziej,
J. Laska

... i perkusji

Sekcja Instrumentow Dętych ...
od lewej: A. Kruk,
E. Łuczyńska, M. Rzym


Sekcja przedmiotów ogólnomuzycznych

Sekcja Przedmiotów Ogólnomuzycznych
pierwszy rząd od lewej: I. Jakubczak, G. Leś, A. Wiślińska,
drugi rząd od lewej: E. Cybulska, K. Czyż, M. Puto, E. Czerwonka, T. Bilut, J. Laska



Wychowawcy klas Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st.

Sekcja Przedmiotów Ogólnomuzycznych
od lewej: B. Pałysiewicz, D. Gasztych, W. Pająk, W. Babirecka-Ziembicka, A. Pustelak,
W. Walawender, J. Tomkiewicz, M. Banek, B. Sitek


Grono pedagogiczne ZSM Nr 2 im. W. Kilara

Grono Pedagogiczne ZSM im Kilara
pierwszy rząd od lewej:
D. Sendłak, K.Cebulak-Klemp, L. Strzelecka, B. Płaneta, A. Janus, M. Dubrawska, T. Bąk
drugi rząd od lewej:
K. Mieszkowicz, D. Kołodziej, J. Strzelecka, A. Sawa, A. Zajączkowska, M. Ochał,
O. Malinowska, A. Wiślińska, K. Czyż, D. Smela, R. Kawałek, E. Czerwonka,
J. Tomkiewicz, M. Zając, G. Leś, Ż. Parchomowska
trzeci rząd od lewej:
A. Walawender, B. Bieszczad, E. Wolnicka, I. Niziuk, E. Łuczyńska, A. Staszczyszyn, A. Dymek,
M. Rzym, M. Lubowiecka, M. Pyrcz, M. Woźniak, M. Jędreas-Romankiewicz, J. Dworakowska,
A. Fic, M. Puto, J. Lisowska, E. Cybulska, K. Gerula, J. Laska
czwarty rząd od lewej:
M. Piatikow, P. Drzał, T. Kocik, T. Bielecki, T. Kawa, R. Kulpiński, A. Kruk,
H. Bobulski, W. Walawender