Koncert z Jackiem Wójcickim

15 grudnia 2007 roku, Filharmonia Rzeszowska

(Kliknij na zdjęciach,
aby zobaczyć powiększenia)

Już od listopada 2007 roku trwały przygotowania do niezwykłego koncertu naszych uczniów z prawdziwymi gwiazdami polskiej sceny: Beatą Rybotycką i Jackiem Wójcickim. Radość była tym większa, iż wspomniany artysta "Piwnicy pod Baranami" był dobrze znany dzieciom jako "Pan Tenorek" z programów telewizyjnych. Godziny doskonalenia świątecznego repertuaru doprowadziły do upragnionego występu. Mimo grudniowego chłodu za oknami, gorąco było w naszych sercach.

Próba z Panem Jackiem Wójcickim przebiegła bardzo pracowicie. Wspólne śpiewanie i muzykowanie przeplatane ujmującym poczuciem humoru Mistrza. Na koniec wspólne zdjęcia i pamiątkowe wpisy.

Galeria zdjęć z próby

Wspólne zdjęcia i pamiątkowe wpisy

15 grudnia 2007 roku, godzina 17.00. Filharmonia Rzeszowska wypełniona po brzegi. Rozpoczyna się świąteczny Koncert. Jacek Wójcicki z radością zapowiada swój występ z dziećmi z Zespołu Szkół Muzycznych nr 2 im. Wojciecha Kilara. Najpierw na scenę wchodzi zespół skrzypcowy a potem wbiegają na paluszkach, w pięknych, kolorowych strojach dzieci z klas II i III. Skoczne, góralskie dźwięki pastorałek, zabawny dialog prowadzony przez dzieci i Jacka Wójcickiego zostają nagrodzone wielkimi owacjami zgromadzonej publiczności. To wielki sukces !!!

Galeria zdjęć z koncertu

A we foyer Filharmonii trwał drugi już kiermasz prawdziwych "cudeniek" świątecznych, przygotowanych przez uczniów, rodziców i nauczycieli naszej szkoły. Warto dodać, że dwa lata temu nasza zdolna młodzież promowała się w "Oratorium Bożonarodzeniowym" w towarzystwie takich sław jak Alicja Majewska, Krystyna Prońko, Zbigniew Wodecki i Włodzimierz Korcz.

Podziękowania należą się wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy podejmują wyzwania i po mistrzowsku je realizują. Kto wie może wkrótce kolejny sukces? Ale to na razie nasza tajemnica?


Jolanta Tomkiewicz